Titles you rated
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 3.0- The Haunted House ProjectRated ★ 1.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 5.0
On The PitchRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0