Series
Ratings
14
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 1.5
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5