Movies
Ratings
183
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0