Movies
Ratings
1000
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Squid and the WhaleRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Da 5 BloodsRated ★ 4.0