Movies
Ratings
34
DittoRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0