Titles you rated
The Sword with No NameRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0