Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0