Series
Ratings
91
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0