Movies
Ratings
78
Death NoteRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0