Titles you rated
Rent-a-CatRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 2.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5