Movies
Ratings
520
SoulRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 1.5
The Golden HolidayRated ★ 1.0
CocoRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5