Movies
Ratings
714
The Night of the HunterRated ★ 3.0
ArbitrageRated ★ 3.0
Elsa & FredRated ★ 4.0
Rolling to YouRated ★ 2.0
Janie JonesRated ★ 3.0
The Straight StoryRated ★ 4.5
The Double Life of VeroniqueRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.5
StarletRated ★ 1.0
Veronika Decides to DieRated ★ 4.0
Stealing BeautyRated ★ 2.5
And Now... Ladies and Gentlemen...Rated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.0
Everybody's FineRated ★ 5.0
Hope FloatsRated ★ 4.0
GigliRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 4.0
Belle ÉpoqueRated ★ 3.5