Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.5
CrankRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0