Series
Ratings
10- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
Witch HuntRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0