Series
Ratings
39
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5