Movies
Ratings
50
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0