Titles you rated
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The WordsRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Inspector GadgetRated ★ 4.0
Fat AlbertRated ★ 4.5
Slappy and the StinkersRated ★ 5.0
Lust for LifeRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.5