Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0