Movies
Ratings
26
GarfieldRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0