Movies
Ratings
152
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0