Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5