Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Dash & LilyRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Tiny Beautiful ThingsRated ★ 3.0
Young Royals Season 3Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.0
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0