Titles you rated
We Were SoldiersRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Batteries Not IncludedRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
Purple NoonRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 3.0
Last Exit to BrooklynRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Oliver TwistRated ★ 3.0
The Thomas Crown AffairRated ★ 3.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 2.0
The FlyRated ★ 3.0
Between Love and HateRated ★ 3.0