Movies
Ratings
114
The ClassicRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.0