Series
Ratings
118
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5
The Accidental CoupleRated ★ 2.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0