Titles you rated
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0