Titles you rated
 Death Note: The Last NameRated ★ 3.0 Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.5 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.5
 Iron Man 3Rated ★ 2.5 Iron Man 3Rated ★ 2.5
 Wolf ChildrenRated ★ 2.0 Wolf ChildrenRated ★ 2.0
 MementoRated ★ 2.0 MementoRated ★ 2.0
 Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.5 Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.5
 The UnjustRated ★ 3.0 The UnjustRated ★ 3.0
 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
 IdentityRated ★ 3.5 IdentityRated ★ 3.5
 The Face ReaderRated ★ 2.0 The Face ReaderRated ★ 2.0
 Death NoteRated ★ 3.0 Death NoteRated ★ 3.0
 Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0 Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
 The Butterfly EffectRated ★ 2.5 The Butterfly EffectRated ★ 2.5
 The Hot ChickRated ★ 2.5 The Hot ChickRated ★ 2.5
 Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0 Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
 Mean GirlsRated ★ 2.5 Mean GirlsRated ★ 2.5
 Ghost RiderRated ★ 2.5 Ghost RiderRated ★ 2.5
- WishRated ★ 3.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5