Titles you rated
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Dead Talents SocietyRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Summer GhostRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
MaborosiRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5