Titles you rated
Yukionna to Kani wo KuuRated ★ 0.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5