Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 0.5
UsRated ★ 3.0
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
The Electric StateRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 0.5
Love Live! Nijigasaki High School Idol Club Final Chapter Part 1Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0