Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 1.5
WantedRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.0- Highway StarRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 3.5