Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 1.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5