Series
Ratings
61
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5- Oh My Goddess! OVARated ★ 3.5
Ah! My GoddessRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0