Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5