Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
Mrs. PepperpotRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0