Titles you rated
Baby DriverRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 0.5
DangalRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 1.0
FuryRated ★ 3.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Haute CuisineRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 1.0
Child 44Rated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 3.0