Titles you rated
- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.5
Gintama.Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 4.5
Blue PeriodRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- GO HOME~Keishichou Mimotofumeinin Soudansitsu~Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- Rosen MaidenRated ★ 5.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.5- 아따맘마 미방영분Rated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0