Movies
Ratings
171
John WickRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5