Titles you rated
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 2.5- Paper CraneRated ★ 3.0
 
Who Are You?Rated ★ 3.0- RNARated ★ 3.5
 
My Secret HotelRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 2.0
TazzaRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 5.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
 
LoversRated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 4.5- BodyguardRated ★ 4.0
 
Royal FamilyRated ★ 4.0