Titles you rated
Blood and TiesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0