Series
Ratings
38
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5