Titles you rated
Freaky FridayRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 1.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 1.0
An Inconvenient TruthRated ★ 1.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.0