Series
Ratings
26
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 1.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 1.5
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 1.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 1.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 1.0