Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Black MaskRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0