Series
Ratings
22
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5