Titles you rated
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
EpicRated ★ 4.0