Titles you rated
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Little Girl Who Conquered TimeRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.0
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 3.0
StealthRated ★ 3.0
The X FilesRated ★ 5.0
InnerspaceRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 5.0
SunshineRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0