Titles you rated
AnacondaRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0