Series
Ratings
157
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0