Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0